Krystia
KrystiaINSTRUKTOR CROSS GYM, FAST 30, TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR KULTURYSTYKI
Od 2013 roku trenuje sporty walki - kickboxing, boks i Brazylijskie Jiu Jitsu, a obecnie Mieszane Sztuki Walki (MMA). Osiąga sukcesy podczas startów w zawodach i mistrzostwach naszego kraju. Posiada uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu zajęć samoobrony, crossfitu i treningów personalnych w siłowni.
Arlena
ArlenaINSTRUKTOR TRX, CROSS GYM, PERFECT BODY, AEROBOX, INSTRUKTOR KULTURYSTYKI, TRENER PERSONALNY
Z wykształcenia magister zdrowia publicznego. Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki i trenera personalnego. Jej motto „NEVER GIVE UP – nigdy się nie poddawaj, walcz do końca"
Magdalena
MagdalenaINSTRUKTOR TAEKWON-DO, SAMOOBRONY, COMBAT HOSUN SUL, TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR KULTURYSTYKI
Instruktor Taekwon-do oraz samoobrony, trener personalny, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada czarny pas Polskiej Federacji Combat Hosin Sul ( I DAN ) oraz 1 CUP TAEWON-DO ITF . Magdalena prowadzi zajęcia z Taekwon-do dla dzieci oraz samoobronę dla młodzieży i dorosłych.
Damian
DamianINSTRUKTOR MMA
Zawodnik Profesjonalnej Ligi MMA (PLMMA) ściśle związanej z Profesjonalnym Związkiem MMA, którzy swoje doświadczenie zdobył poprzez walki zawodowe, imprezy sportowe i wieloletnie treningi sportów walki full contact, zarówno na ringu, jak i w klatce.
Michał
MichałINSTRUKTOR KULTURYSTYKI, TRENER PERSONALNY
Absolwent warszawskiej AWF, trener personalny, instruktor piłki nożnej. Jest zawodnikiem amatorskiej ligi halowego futbolu, grającym na pozycji napastnika.
Rafał
RafałINSTRUKTOR KULTURYSTYKI, TRENER PERSONALNY, TRENER CROSSFIT LVL. 1
Od kilkunastu lat z pasją uprawia trening siłowy i crossfit. Chcąc zarażać swoją pasją innych zdobył uprawnienia trenera personalnego i instruktora crossfit. Jest również trenerem Wellness herbalife, pasjonatem dietetyki, co pozwala na kompleksowe doradzanie trenującym pod jego okiem klientom.
Magdalena
MagdalenaINSTRUKTOR ZAJĘĆ MOBILITY
Magister wydziału rehabilitacji w akademii wychowania fizycznego w warszawie, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej.

Kontakt

Dane kontaktowe

CENTRUM SPORTÓW Be Fit

Adres:
ul. Modlińska 2,
05-101 SKIERDY

befit@befitcentrum.pl
facebook.com/befitcentrum

Telefon:
+48 694 940 980

Godziny otwarcia:
pon-pt     od 7.00 do 22.00
sob         od 8.00 do 18.00
niedz      od 9.00 do 15.00


NIP:5361922752
REGULAMIN OBIEKTU

Formularz kontaktowy