ZESPÓŁ


 

Akceptujemy
 
INSTRUKTOR MMA

Damian

Instruktor MMA, to zawodnik Profesjonalnej Ligi MMA (PLMMA) ściśle związanej z Profesjonalnym Związkiem MMA, którzy swoje doświadczenie zdobył poprzez walki zawodowe, imprezy sportowe i wieloletnie treningi sportów walki full contact, zarówno na ringu, jak i w klatce. Jego walki można oglądać w transmisjach i retransmisjach telewizji Orange Sport.
 
 
INSTRUKTOR KULTURYSTYKI, TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR TRX I CROSS-GYM

Arlena

Z wykształcenia  magister zdrowia publicznego, student  prawa.  Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki i trenera personalnego. Jej  motto „NEVER GIVE UP – nigdy się nie poddawaj, walcz do końca „
 
 
INSTRUKTOR SAMOOBRONY, COMBAT, TAEKWON-DO, INSTRUKTOR KULTURYSTYKI, TRENER PERSONALNY

Magdalena

Instruktor Taekwon-do oraz samoobrony, trener personalny, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej, czarny pas Polskiej Federacji Combat Hosin Sul ( I DAN ) . Magdalena prowadzi zajęcia z Taekwon-do dla dzieci od wieku przedszkolnego. Organizuje wyjazdy  dla dzieci i młodzieży na obozy sportowe.
 
 
​​
Pracownik recepcji

Franek

Sędzia taekwon-do, czerwony pas polskiej federacji COMBAT Hosin-sul. Uczeń klasy maturalnej w szkole mundurowej.
 
 
MANAGER / INSTRUKTOR 

Sławek

Instruktor biegów przeszkodowych OCR i Cross Training, instruktor i head coach Boot Camp Polska, trener personalny. W klubie oprócz codziennych obowiązków "kapitana" prowadzi zajęcia Trening Runmageddon oraz Cross-Gym. 
 

Profesjonalna kadra trenerska