ZAJĘCIA


 

Akceptujemy
 • CROSS-GYM

  CROSS-GYM

  Cross-gym to plan treningowy będący alternatywą dla monotonnych ćwiczeń na siłowni. Do ćwiczeń używa się bardzo zróżnicowanego drobnego sprzętu. Wykonywane ćwiczenia angażują całe ciało, ze szczególnym zaakcentowaniem pośladków, ud, mięśni brzucha. Daje szybkie efekty w postaci wymarzonej sylwetki, jednak jest sportem wymagającym od trenującego determinacji w dążeniu do celu.
 • COMBAT HOSIN-SUL

  COMBAT HOSIN-SUL

  To nauka skutecznej, prostej metody samoobrony oraz walki wręcz popartej taktyką i strategią. Combat najczęściej spotykany jest w służbach mundurowych. Ma zastosowanie również w życiu osób cywilnych i jest bardzo dobra formą uzupełnienia sztuk walki, dodatkowo system ten cały czas rozwija się czerpiąc nowe rozwiązania techniczno-metodyczne.
 • START-UP

  START-UP

  Unikatowe, grupowe zajęcia w siłowni z wykorzystaniem maszyn i przyrządów. Zajęcia dedykowane zarówno osobom zaczynającym treningi w siłowni, jak i tym, którzy chcą poprawić swoją obecną technikę.
 • TRX

  TRX

  Metoda treningowa wymyślona przez amrykańskiego komandosa Navy SEALS, która znalazła zastosowanie w zajęciach grupowych. Polega na wykonywaniu ćwiczeń z użyciem zawieszonych taśm. W treningu TRX mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar ciała ćwiczącego. Pozwala to na ich równomierny rozwój bez obciążania stawów i kręgosłupa.
 • TAEKWON-DO ITF

  TAEKWON-DO ITF

  Tradycyjna sztuka walki wywodząca sie z Korei, może być uprawiana już od najmłodszych lat. Zapraszamy na zajęcia dzieci od 3 roku życia oraz młodzież. Grupy tworzone są uwzględniając stopień zaawansowania trenujących. Uczestnicy należą do Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF, startują w rozgrywkach i zawodach sportowych, jeżdżą na obozy sportowe letnie i zimowe.
 • MMA

  MMA

  Dyscyplina sportowa w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Dozwolona jest walka i w stójce i w parterze czyli wszystkie ciosy, kopnięcia, dźwignie, zabronione są tylko te techniki, które stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia. Niektóre organizacje zabraniają także innych technik np uderzanie pieścią w parterze, niektórych dźwigni.
 • SIŁOWNIA

  SIŁOWNIA

  Dysponujemy kilkudziesięcioma maszynami siłowymi, także na wolne ciężary, strefą cardio oraz strefą do rozciągania. Mamy ponad 1500 kg obciażeń oraz część funkcjonalną.
 • TRENING RUNMAGEDDON

  TRENING RUNMAGEDDON

  Forma treningu dla wszystkich tych którzy lubią mocny i intensywny wysiłek i cenią uniwersalną sprawność. Zajęcia szczególnie dedykowane dla uczestników biegów OCR tj. Runmageddon. Treningi odbywają się na powietrzu i są dostosowane pod możliwości uczestników. Przygotowują kondycyjnie, technicznie i psychicznie do pokonywania przeszkód terenowych i konstrukcyjnych. Klub dysponuje własnym torem przeszkodowym.
 • SOLARIUM

  SOLARIUM

 • SAUNA

  SAUNA